TATRA   |   XCMG   |   Rychlá poptávka   |   O společnosti   |   Kontakt    instagram

AUTO TRANS spol. s r. o. Jičín
Akreditovaný distributor stavebních strojů XCMG

Čelní kolové nakladače XCMG

Výrobce stavebních strojů XCMG je jedním z předních výrobců čelních kolových nakladačů na světě. V posledních letech se kolové nakladače XCMG těší rostoucí oblibě nejen pro svou jednoduchost koncepce, ale i pro dnes již osvědčenou spolehlivost a bezporuchový chod v těch nejtěžších podmínkách, jako jsou kamenolomy, pískovny, recyklační střediska, průmyslové stavby, pilařský a lesnický průmyslu, uhelné sklady, zemědělství …

Typy čelních kolových nakladačů

Podrobnější informace k jednotlivým modelům čelních kolových nakladačů získáte po rozkliknutí konkrétního typu nakladače z tabulky níže. Máte-li zájem nebo další dotazy neváhejte nás kontaktovat.

Kolový nakladač (typ)Hmotnost strojeNosnost strojeVýkon motoruObjem lopaty (standard)*Prospekt 
XC9164,5 tun1,6 / 1,8 tuny36,8 kW0,7 - 1,8 m3   
LW180K6 tun         2 tuny60 kW1,0 - 2,5 m3   
XC93811 tun        4 tuny99 kW1,5 - 4 m3   
XC95818 tun         7 tun170 kW3 - 7 m3   
AGRI verze 4,5 - 18 tun  1,8 - 7 tun36,8 - 170 kW    
   
*Kapacita lopaty je pro těžký stavební materiál (písek, štěrk, zemina)  

Výrobce kolových nakladačů

Firma XCMG, nechce jít za každou cenu s hi-tech dobou, při výrobě všech stavebních strojů včetně kolových nakladačů XCMG se vždy snaží najít hranici mezi osvědčenou technologií a nejmodernějšími technickými novinkami. Díky tomu si může dovolit nabídnout kolové nakladače i jinou stavební techniku plně srovnatelnou co do výkonu a životnosti s u nás nejvíce známými značkami čelních nakladačů a stavebních strojů Caterpillar, Volvo, Liebherr, Komatsu, JCB a podobně. Kolové nakladače XCMG jsou ale za mnohem příznivější cenu a s výrazně nižšími provozními náklady. V řadě případů se potvrdilo, že nejen výrobce stavební techniky se vrací ke staršímu osvědčenějšímu a hlavně spolehlivějšímu konceptu.

Nabízené kolové nakladače o hmotnosti od 4 do 18 tun s označením nakladač XC916nakladač LW180nakladač CX938 a nakladač XC958 jsou dodávány se standardní zárukou 24 měsíců, v případě požadavku zákazníka je možné záruku prodloužit eventuálně připravit individuální podmínky pro další snížení provozních nákladů. Každý čelní nakladač XCMG má v základní výbavě ROPS/FOPS kabinu, klimatizaci, monitorovací zařízení, centrální mazání, autorádio... Samozřejmostí jsou veškeré homologace pro provoz v ČR.

VÝHRADNÍ ZÁSTUPCE stavebních strojů XCMG

Společnost ATS  - AUTO TRANS je od roku 2006 výhradním a akreditovaným distributorem stavebních strojů značky XCMG / XCMG Europa pro Českou a Slovenskou republiku.

Servis XCMG

Záruční i pozáruční servis stavebních strojů XCMG zajišťujeme 24h denně vlastním týmem našich odborně vyškolených pracovníků v krátkých lhůtách a za velice výhodných podmínek. Většinu servisních zásahů provádíme přímo u zákazníka prostřednictvím servisních vozidel, ale vyžaduje-li to povaha závady využíváme vlastního plně vybaveného servisního pracoviště v sídle naší společnosti v Jičíně.

Příslušenství strojů a doplňky

Na dodávaných strojích provádíme úpravy, montujeme příslušenství zejména rychloupínací desky, vysokovýklopné a velkoobjemové lopaty, paletizační vidle, lopaty s přidržovačem, drapáky na kulatinu, technologické váhy pro segmenty stavebnictví, lesnictví, zemědělství ale i ostatní průmysl.

Prodej náhradních dílů

Prodáváme náhradní díly k dodávaným strojům značky XCMG :  LW180K, XC938, XC958, ZL30G, ZL50G...

Bazar - použité čelní nakladače

Provozujeme bazar čelních nakladačů, v nabídce najdete kolové nakladače, smykem řízené nakladače a samozžejmě i jinou použitou stavební techniku. V nabídce jsou naše vlastní kolové nakladače, případně i použité nakladače našich zákazníků.