AUTO TRANS spol. s r. o. Jičín
Akreditovaný distributor stavebních strojů XCMG

Čelní kolové nakladače XCMG

Výrobce stavebních strojů XCMG je jedním z předních výrobců čelních kolových nakladačů na světě. V posledních letech se kolové nakladače XCMG těší rostoucí oblibě nejen pro svou jednoduchost koncepce, ale i pro dnes již osvědčenou spolehlivost a bezporuchový chod v těch nejtěžších podmínkách, jako jsou kamenolomy, pískovny, recyklační střediska, průmyslové stavby, pilařský a lesnický průmyslu, uhelné sklady, zemědělství …

Výrobce kolových nakladačů

Firma XCMG, nechce jít za každou cenu s hi-tech dobou, při výrobě všech stavebních strojů včetně kolových nakladačů XCMG se vždy snaží najít hranici mezi osvědčenou technologií a nejmodernějšími technickými novinkami. Díky tomu si může dovolit nabídnout kolové nakladače i jinou stavební techniku plně srovnatelnou co do výkonu a životnosti s u nás nejvíce známými značkami čelních nakladačů a stavebních strojů Caterpillar, Volvo, Liebherr, Komatsu, JCB a podobně. Kolové nakladače XCMG jsou ale za mnohem příznivější cenu a s výrazně nižšími provozními náklady. V řadě případů se potvrdilo, že nejen výrobce stavební techniky se vrací ke staršímu osvědčenějšímu a hlavně spolehlivějšímu konceptu.

Nabízené kolové nakladače o hmotnosti od 5 do 18 tun s označením nakladač LW180nakladač ZL30 a nakladač ZL50 jsou dodávány se standardní zárukou 24 měsíců, v případě požadavku zákazníka je možné záruku prodloužit eventuálně připravit individuální podmínky pro další snížení provozních nákladů. Každý čelní nakladač XCMG má v základní výbavě ROPS/FOPS kabinu, klimatizaci, monitorovací zařízení, centrální mazání, autorádio... Samozřejmostí jsou veškeré homologace pro provoz v ČR.

Typy čelních kolových nakladačů

Podrobnější informace k jednotlivým modelům čelních kolových nakladačů získáte po rozkliknutí konkrétního typu nakladače z tabulky níže. Máte-li zájem nebo další dotazy neváhejte nás kontaktovat.

Kolový nakladač (typ)Hmotnost strojeNosnost strojeVýkon motoruObjem lopaty (standard)*Prospekt 
LW 180 K6 tun         2 tuny60 kW1,2 m3 
ZL 30 G10,5 tun        4 tuny93 kW2,0 m3 
ZL 50 G18 tun         7 tun164 kW3,5 m3 
AGRI verze 5,5 - 18 tun  2 - 7 tun60 - 164 kW  
   
*Kapacita lopaty je pro těžký stavební materiál (písek, štěrk, zemina)  

 

Bazar - použité čelní nakladače

Provozujeme bazar čelních nakladačů, v nabídce najdete kolové nakladače, smykem řízené nakladače a samozžejmě i jinou použitou stavební techniku. V nabídce jsou naše vlastní kolové nakladače, případně i použité nakladače našich zákazníků.