TATRA   |   XCMG   |   Rychlá poptávka   |   O společnosti   |   Kontakt    instagram

AUTO TRANS spol. s r. o. Jičín
Prodejce a autorizovaný servis TATRA

TATRA - servis a prodej

AUTORIZOVANÝ SERVIS TATRA

Společnost ATS  - AUTO TRANS Jičín je autorizovaným servisem výrobce nákladních vozidel TATRA, a.s. Prodáváme nákladní automobily TATRA řady Phoenix, Terrno1, T163 Jamal, T810-C, T815-7 v konfiguracích 4x4, 6x6, 8x6 a 8x8.

Spolu s dodávkami nových nákladních vozů TATRA navrhujeme a zajišťujeme dodávku a montáž vhodné nástavby od renomovaných výrobců. Z řad stavebnictví – sklápěcí, valníkové, kontejnerové plošiny doplněné např. hydraulickým jeřábem, domíchávače… Zemědělství – AGRO TATRA, ARGO nástavby, AGRO Terrno i Phoenix přestavby dle využití. LesnictvíTATRA lesovůz, speciální nosiče drtičů apod. Komunální – sací a fekální nástavby, sypače s radlicí. A další různorodé nástavby.

Financování nákladních vozidel TATRA

Zajišťujeme výhodný a individuální způsob financování vozidel TATRA dle potřeb a možností zákazníků pro bezproblémový nákup nákladních automobilů TATRA.

Servis TATRA Jičín

Samozřejmostí je autorizovaný záruční i pozáruční servis nákladních automobilů TATRA na našem plně vybaveném servisním pracovišti v Jičíně nebo přímo u zákazníka.

Na základě oprávnění od výrobce TATRA a.s. provádíme také přestavby a úpravy vozidel TATRA. Náhradní díly pro opravy i prodej dodáváme z vlastního velkoobchodního skladu v Jičíně o regálové ploše více než 1.250m2.

Dále na našem servisním pracovišti Jičín provádíme opravy, servis, údržbu a diagnostiku nákladních a užitkových vozidel zn. LIAZ, MAN, DAF, RENAULT, IVECO, ...

Chcete vědět více o vozidlech TATRA?

  • Kontaktujte naše obchodní oddělení
  • Prohlédněte si detailnější informace o Tatrách nebo si stáhněte katalog aktuálních nákladních automobilů tatra:
    Nejnovější model TATRA PHOENIX, stále nejprodávanější vozidlo TATRA TERRN°1, práci v nejtěžším terénu zajistí TATRA JAMALTATRA 810C skýtá zase velké možnosti osazení specializovaných nástaveb.