TATRA   |   XCMG   |   Rychlá poptávka   |   O společnosti   |   Kontakt    instagram

AUTO TRANS spol. s r. o. Jičín
TATRA ● XCMG prodej, servis, náhradní díly

Představení společnosti AUTO TRANS /ATS/

Společnost byla založena v roce 1994 se základním cílem, a to specializovat se na provádění oprav, prodej vozidel a náhradních dílů značky Tatra. V této souvislosti a na základě auditu byl dne 29. 8. 1994 získán od a. s. Tatra Kopřivnice status autorizovaného dealera.

Rozšířením naší činnosti bylo získání v roce 2006 výhradního zastoupení stavebních strojů značky XCMG (především nakladačů) a XCMG Europa pro Českou a Slovenskou republiku. 

Po celou dobu svého působení naše firma investovala mimo jiné hlavně do nákupu speciálních opravárenských přístrojů, přípravků, strojů a servisních vozidel což v současnosti umožňuje provádět všechny druhy oprav nákladních vozů včetně generálních, záruční a pozáruční servis, speciální úpravy a přestavby dle přání zákazníků a jejich potřeb, přípravy a zajištění STK a měření emisí.

Náhradní díly pro běžné a garanční opravy dodáváme z vlastních skladových zásob a maloobrátkové díly máme dostupné z českého nebo centrálního evropského skladu do 48 hod.

Našim zákazníkům jsou poskytovány mimo jiné i nadstandardní služby, jako slevy na dodávaný materiál, servis 24 hod. včetně sobot, nedělí a svátků, odtahová služba, půjčování náhradních nákladních vozidel po dobu opravy vozidel zákazníka, slevy na zúčtovacích hodinových sazbách, výkup vozidel Tatra, výkup na protiúčet, prodloužené záruční lhůty u vybraných produktů a činností.

Za dobu svého působení si AUTO TRANS získal důvěru řady zákazníků, dnes již stálých, a to nejenom ze strany českých a zahraničních stavebních a dopravních firem, ale i složek ministerstva vnitra, ministerstva obrany, krajů …

Společnost současně vlastní Osvědčení o provádění opravárenské činnosti výrobků TATRA pod reg. číslem CZ-15-15 a Certifikát jakosti ISO 9001:2000 pod reg. číslem 01100528050181.

Roman SVOBODA
Jednatel společnosti