AUTO TRANS spol. s r. o. Jičín
Akreditovaný distributor stavebních strojů XCMG

XCMG

VÝHRADNÍ ZÁSTUPCE stavebních strojů XCMG

Společnost ATS  - AUTO TRANS je od roku 2006 výhradním a akreditovaným distributorem stavebních strojů značky XCMG / XCMG Europa pro Českou a Slovenskou republiku.

V roce 2013 výrobce strojů z větší části kolových nakladačů pro Evropu, zaujal strategické rozhodnutí o primární podpoře distribuce toho vybraného sortimentu ze svého portfolia.
Z tohoto důvodu naleznete dále zajímavý sortiment čelních KOLOVÝCH NAKLADAČŮ, které výkonem, spolehlivostí, výbavou, spotřebou, atd. jsou srovnatelné se stroji ostatních značek prodávaných na českém trhu. Zásadní výhodou námi nabízených strojů jsou nízké provozní náklady a pořizovací cena. V mnoha případech je pořízení stroje XCMG výhodnější než drahý pronájem nebo provozování či zakoupení použité techniky. 

Financování strojů a krátké dodací lhůty

Součástí komplexní dodávky klientovi je i návrh způsobu financování. Nejžádanější typy strojů máme skladem a ihned k dodání. Ostatní stroje v krátkých dodacích lhůtách z centráního evropského skladu.

Servis XCMG

Záruční i pozáruční servis stavebních strojů XCMG zajišťujeme 24h denně vlastním týmem našich odborně vyškolených pracovníků v krátkých lhůtách a za velice výhodných podmínek. Většinu servisních zásahů provádíme přímo u zákazníka prostřednictvím servisních vozidel, ale vyžaduje-li to povaha závady využíváme vlastního plně vybaveného servisního pracoviště v sídle naší společnosti v Jičíně.

Příslušenství strojů a doplňky

Na dodávaných strojích provádíme úpravy, montujeme příslušenství zejména rychloupínací desky, vysokovýklopné a velkoobjemové lopaty, paletizační vidle, lopaty s přidržovačem, drapáky na kulatinu, technologické váhy pro segmenty stavebnictví, lesnictví, zemědělství ale i ostatní průmysl.

Prodej náhradních dílů

Prodáváme náhradní díly k dodávaným strojům značky XCMG, ale i ke strojům dalších výrobců jako například BOBCAT, ATLAS, AMMANN, TEREX, SCHWING-STETTER ……..