TATRA   |   XCMG   |   Rychlá poptávka   |   O společnosti   |   Kontakt    instagram

AUTO TRANS spol. s r. o. Jičín
Autorizovaný dealer stavebních strojů TEREX

TEREX

AUTORIZOVANÝ PRODEJ A SERVIS stavebních strojů TEREX

Společnost ATS  - AUTO TRANS, je autorizovaný dealer stavebních strojů TEREX, importéra ASbud ČR, s.r.o. pro českou a slovenskou republiku. Prodáváme rozsáhlý sortiment rypadlo nakladačů, pásových rypadel mini / midi, kolových rypadel, kolových nakladačů a dumperů značky TEREX. Součástí dodávek je i návrh možností financování strojů. Nejžádanější typy strojů máme skladem a ihned k dodání.

Servis TEREX

Záruční i pozáruční servis u nás zakoupených strojů, zajišťujeme  vlastním týmem našich  vyškolených pracovníků ve lhůtě závislé na dodávce náhradních dílů ( cca 14 dní ). Většinu servisních zásahů provádíme přímo u zákazníka prostřednictvím servisních vozidel. Vyžaduje-li to povaha závady, využíváme vlastního plně vybaveného servisního pracoviště v sídle naší společnosti.  

Příslušenství strojů a doplňky

Na dodávaných strojích provádíme úpravy dle požadavků zákaznika, montujeme příslušenství zejména rychloupínací desky, vysokovýklopné a velkoobjemové lopaty, paletizační vidle, lopaty s přidržovačem, drapáky na kulatinu, technologické váhy pro segmenty stavebnictví, lesnictví, zemědělství ale i ostatní průmysl.

Prodej náhradních dílů

Zajišťujeme prodej náhradních dílů ke strojům značky TEREX, ale i ke strojům dalších výrobců jako například BOBCAT, ATLAS, AMMANN, XCMG, SCHWING-STETTER...,obvyklá dodací lhůta - dle dostupnosti u výrobce ( cca 14 dní ).

Objednávky s VIN + typem stroje zasílejte na email : nd@atsjicin.cz