TATRA   |   XCMG   |   Rychlá poptávka   |   O společnosti   |   Kontakt    instagram

AUTO TRANS spol. s r. o. Jičín
TATRA ● XCMG prodej, servis, náhradní díly

Kompaktní nakladač ve službách rolníka

Malý kompaktní kloubový nakladač LW180K si našel své útočiště ve všech odvětvích a to včetně našeho českého zemědělství. V agro sektoru našel většinou uplatnění v živočišné výrobě k zajištění každodenní potravy pro stádo skotu. Jeho práce je 365 dní v roce zajistit bezproblémový chod stájí a i veškerou venkovní manipulaci s krmením a chlévskou mrvou. Tak jako předešlí uživatelé, zvolil do své "stáje" i soukromí začínající rolník z Rychnovska náš nejmenší kompaktní kolový kloubový nakladač LW180K. Pro jeho potřeby byl vybavený standardní specifikací, mezi kterou patří klimatizace, odpružené sedadlo obsluhy, autorádio, pracovní světlomety apod.
V široké škále volitelného příslušenství byl nakladač doplněný univerzální lopatou se zuby pro práci v kompostu, nebo případně i na práci kolem farmy. Na manipulaci s 1000l plastovou nádrží případně i balíky, nebo paletami nesmí chybět paletizační vidle. Čistotu kolem stájí zajišťuje rotační smeták a kompatibilitu zařízení mezi novým nakladačem a stávajícím čelním nakladačem na traktoru zajišťuje přechodová deska s EURO závěsem.
Máte-li zájem o bližší informace neváhejte nás kontaktovat pro podrobnější specifikaci a vypracování konkrétní nabídky do vašeho provozu.